Фундацiя AgroChallenge взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Фінансово-кредитний механізм активізації інвестиційного процесу»

Фундацiя AgroChallenge взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Фінансово-кредитний механізм активізації інвестиційного процесу»

10 листопада 2017 року на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» за ініціативи кафедри інвестиційної діяльності відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фінансово-кредитний механізм активізації інвестиційного процесу».

Науковцями, представниками бізнесу, державними діячами та експертами в сфері інвестицій на конференції було обговорено питання активізації інвестиційної діяльності в умовах євроінтеграції та трансформації державної фінансової політики в інвестиційній сфері на засадах концепції сталого розвитку, впливу макроекономічних дисбалансів на інвестиційний процес країни, роль ресурсного потенціалу банків та небанківських фінансових установ у забезпеченні інвестиційної діяльності суб’єктів господарювання, особливості формування інституційної інфраструктури як передумови розвитку малого та середнього бізнесу, необхідність впровадження інноваційних форм та інструментів фінансового забезпечення інвестиційного процесу.

Також в рамках конференції завідувачем кафедри інвестиційної діяльності ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», доктором економічних наук, професором Тетяною Майоровою презентовано оновлений підручник «Проектне фінансування».