Перспективний високотехнологічний проект «AGROXY –система агроторгів».

25 жовтня 2017 року у м.Полтава на 12-ій міжрегіональній виставці «Агро- Пром Полтава», присвяченій Дню працівника сільського господарства, Фундація AgroChallenge, в особі віце-президента ВГО «Рада з конкурентоспроможності індустрії ІКТ» Шевченко Лідії Анатоліївни, презентувала черговий перспективний високотехнологічний проект «AGROXY –система агроторгів».

Під час виступу, Лідія Шевченко ознайомила аудиторію із основами діяльності, заснованої «Радою з конкурентоспроможності індустрії ІКТ», Фундації AgroChallenge та відзначила необхідність нарощування якісних високотехнологічних проектів саме у сфері АПК України, як одного із найперспективніших напрямів розвитку держави в умовах сьогодення. Презентацію проекту «AGROXY –система агроторгів» провів безпосередній його автор - Андрій Дресвянніков.

Також, під час заходу, наш партнер «Укрексімбанк» презентував аграріям свої програми лояльності клієнтам у сфері АПК.

На завершення, із словами підтримки, виступив Директор департаменту агропромислового комплексу Полтавщини – Фролов Сергій Олександрович, який висловив надію на подальшу співпрацю із Фундацією AgroChallenge як у науковій так і в практичній сферах нашої діяльності.