Наші партнери про конкурс

Глобальний ринок продовольства досить насичений пропозиціями і український агробізнес, щоб якісно конкурувати на ньому, має підвищувати власну економічну ефективність. Ця проблема рік-в-рік стає дедалі актуальнішою, а ті, хто цього не зрозумів безповоротно залишають галузь. Інновації – один з ключових елементів, які дозволяють забезпечити більш ефективне використання наявних ресурсів та, як наслідок меншу собівартість готової продукції. Втім, сьогодні основну частину передового досвіду у вигляді техніки, посівного матеріалу, агрохімії тощо, наша держава імпортує. Фундація Agrochallenge за допомогою Вас, талановитої молоді, здатна змінити ситуацію таким чином, щоб ми не лише менше користувалися чужими розробками, але і в решті решт розпочали експортувати свої власні.

Звісно, тут присутній суто прагматичний бізнес-інтерес, проте, особисто мені вкрай приємно, що українські сільгоспвиробники можуть ознайомитись з розробками українських винахідників і, маю надію, впровадити ці технології на українській землі. Можна запропонувати альтернативне гасло Sikorsky Challenge: «Свій до свого по своє».

Особливо хотів би відзначити проекти, спрямовані на вирішення проблеми використання невідновлювальних ресурсів та мінімізації негативного впливу сільгоспвиробництва на навколишнє середовище. Вкрай важливо вже сьогодні задуматись над тим, що ми залишимо наступним поколінням у спадок.

Підсумовуючи, зазначу, що згідно з концепцією Сталого розвитку, ключовими визначаються три складові: економічна, екологічна та соціальна. Діяльність акселератору Agrochallenge та конкурсу Sikorsky Challenge у тій чи іншій формі спрямовується на вирішення цих першочергових проблем. Впевнений, що наші вітчизняні «Ілони Маски» здатні розбудувати всебічно розвинену Україну: економічно успішну, з високими соціальними стандартами та чистим повітрям!

Agricom Group - компанія, яка обробляє 40 тис. га сільгоспугідь, із сучасною технікою, елеваторними комплексами та переробним виробництвом. Все це може стати чудовим плацдармом для тестування та розробки інноваційних рішень. Ми відкриті до співпраці з талановитою молоддю, тож, ласкаво просимо!