Незабаром фінал

Незабаром почнеться фінал IV Всеукраїнського конкурсу AgroChallenge. Протягом п'яти місяців всі бажаючі могли надати свій проект або інноваційну ідею на розгляд експертної комісії конкурсу. Ментори AgroChallenge - кращі українські та міжнародні експерти, галузеві фахівці і відомі бізнесмени з експертизою в агросекторі, інформаційно-комунікаційних технологіях, інженерії тощо.

Як все буде

У Фіналі візьмуть участь проекти з різних галузей АПК. Це такі проекти як:

проект "Бездротові сенсорні мережі" для точного землеробства, екологічного моніторингу і захисту навколишнього середовища;

проект "IB-Chem Anti-Mycobacterium bovis" - діагностична імунно-ензимну тест-система для виявлення туберкульозу ВРХ;

проект "ГеоАгроОцінка" - просторова система комплексної оцінки сільськогосподарських земель;

проект "HUYGENS" - технологічний комплекс, що дозволяє вирішити проблему оптимізації режимів роботи мобільної техніки. Він агрегатується з різним обладнанням, відстежує технічний стан мобільного кошти в реальному часі і проводить своєчасне його обслуговування; багато інших цікавий проектів.

Оцінювати проекти будуть партнери Agro Challenge, які мають місця у журі конкурсу, а саме – Креді Агріколь Банк, Укрексімбанк, агропромислові компанії «Кернел», «Астарта-Київ», «Agrogeneration», «Agricom group», КУА «Всесвіт», Менонітська Асоціація Економічного Розвитку (МАЕР), Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського Розвитку», компанiя Any Maps. Генеральний інформаційний партнер - журнал «Aграрний тиждень. Україна». Запрошуємо всіх, кому цікавий унікальний тандем аграрних інновацій та IT-технологій.

Захід AgroChallenge проходитиме 12 жовтня в НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» за адресою: пр. Перемоги, 37, корпус 6 з 09.30 до 13.00