Запрошуємо на Фінал IV Всеукраїнського конкурсу AgroChallenge

В травні 2017 року Фундація AgroChallenge оголосила початок набору перспективних аграрних проектів в рамках IV Всеукраїнського конкурсу. Мета конкурсу - пошук сучасних, інноваційних, технологічних рішень, які дадуть можливість як малим аграріям, так і великим агрохолдингам отримати прості та актуальні інструменти для вирішення поточних і стратегічних завдань підвищення ефективності виробництва.

Протягом п’яти місяців всі бажаючі могли надати свій проект або інноваційну ідею на розгляд експертної комісії конкурсу. Менторами Agro Challenge є кращі українські та міжнародні експерти – галузеві фахівці та відомі бізнесмени з експертизою в агросекторі, інформаційно-комунікаційних технологіях, інженерії тощо.

Результати першого конкурсного раунду і презентація проектів-переможців відбудеться 11-13 жовтня на 6-му Міжнародному Фестивалі інноваційних проектів Sikorsky Challenge. В Фіналі приймуть участь проекти з різних галузей АПК. Це наприклад, проект «Бездротові сенсорні мережі» для точного землеробства, екологічного моніторингу та захисту довкілля, проект «IB-Chem Anti- Mycobacterium bovis» – діагностична імуноензимна тест-система для виявлення туберкульозу ВРХ, проект «ГеоАгроОцінка» – геопросторова система комплексної оцінки сільськогосподарських земель, проект «HUYGENS» – технологічний комплекс, який дозволяє вирішити проблему оптимізації режимів роботи мобільної техніки, що агрегатується з різним обладнанням, а також відслідковувати технічний стан мобільного засобу в реальному часі та проводити своєчасне його обслуговування та багато інших цікавих ідей та розробок. Отже, в українських аграріїв та ІТ-компаній сьогодні є шанс створити унікальний бренд України як постачальника не тільки якісної сільськогосподарської продукції, а й ефективних технологічних рішень для агросектору.

Запрошуємо всіх бажаючих 12 жовтня 2017 року взяти участь у Всеукраїнському конкурсі інноваційних проектів AgroChallenge в рамках щорічного Фестивалю Sikorsky Challenge.

Захід AgroChallenge проходитиме в НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» за адресою: пр. Перемоги, 37, корпус 6 з 09.30 до 13.00