Фундація AgroChallenge, яку очолює Лисицький Ігор Вікторович, почала свою діяльність у червні 2016 року, як проект громадської організації "Ради з конкурентоспроможності індустрії ІКТ України» (UCC, 05.2012 р) щодо організації конкурсу інноваційних проектів в аграрній сфері

Сьогодні Фундація AgroChallenge представляє собою еко-систему супроводу повного життєвого циклу проектів в аграрній сфері від ідеї до залучення інвестицій і складається з функціонально пов'язаних між собою організацій:

бізнес-акселератора інноваційних проектів, призначеного для відбору найбільш перспективних проектів, підвищення їх якості, роботи з командами

регулярного Всеукраїнського конкурсу проектів в аграрній сфері

Фонду аграрних інвестицій - зручного механізму для інвестування коштів приватних осіб в портфель інвестиційно-інноваційних проектів в аграрній сфері

Клубу інвесторів Agro 2027, затребуваного в зв'язку з необхідністю вироблення інвестиційної політики

Одночасно Фундацією AgroChallenge відпрацьовується «пілотний» проект по створенню мережі інформаційно-сервісних центрів для надання послуг фермерам у регіонах. Це дозволить підвищити якість спрямованих на конкурс проектів, організувати взаємодію сільськогосподарських виробників з потенційними партнерами в форматі кластерів, створити стійку систему збуту для фермерських господарств. У даний час розпочато пілотні проекти в наступних об'єднаних територіальних громадах (ЗТВ) і районах:

Музиківська ОТГ (Херсонська обл.)

Коблевська ОТГ (Миколаївська обл.)

ОТГ Харківського району (Харківська обл.)

Мета Фундації AgroChallenge: створення потужного, технологічно розвиненого аграрного сектора України за рахунок залучення інвестиційних ресурсів в інноваційні проекти.

Завдання Фонду:

- Створити сприятливі умови для національного інвестора.

- Продемонструвати привабливість інвестування в українські проекти, можливість управляти інвестиційними ризиками.

Завдання Бізнес-акселератора як організації в рамках Фундації AgroChallenge - допомогти ініціаторам проектів відбудувати модель переходу від ідеї до впевненого старту і зрілого бізнесу. Стартап повинен залучати інвестиції та забезпечувати швидкий розвиток і капіталізацію. Інтенсивний розвиток проектів забезпечується за рахунок менторства, навчання, фінансування і експертної підтримки.

Фундація AgroChallenge пропонує ініціаторам проектів програму акселерації, розраховану на кілька місяців. За цей час бажаючі можуть подати свій проект або інноваційну ідею на розгляд експертної комісії Бізнес-акселератора. Експертами Фонду є кращі українські та міжнародні галузеві фахівці в сфері сільського господарства, агробізнесу, аналітики, фінансів та інвестицій, інформаційно-комунікаційних технологій, інженерії.

У рамках програми акселерації ініціатори проектів можуть пройти тренінги "Управління проектом від ідеї до залучення інвестицій". Їх мета: освоєння моделі бізнес-процесів від ідеї до залучення інвестицій або грантів.

Подати Заявку

Теми тренінгів

Розвиток команди. Актуальні європейські методики формування команди. Методи оцінки потенціалу співробітників.

Управління проектами. Формування і розвиток організаційної структури проекту

Оцінка бізнес - моделі. Визначення сегментів потенційних споживачів продукту

Фінансова аналітика. Базові критерії фінансової аналітики проекту

Практична частина. Робота з проблемними ситуаціями. Побудова індивідуальних моделей проекту

Також фундація проводить індивідуальні консультації по написанню проектів.

Наші досягнення


На сьогоднішній день в Бізнес-акселератор надійшло понад 281 проекти


З червня 2016 року проведено чотири Всеукраїнських конкурси інноваційних проектів в агросфері, захід Hi-Tech AgroChallenge - демонстраційний день технологічних стартапів


Переможцем 4-го конкурса AgroChallenge 2017 разом із Sikorsky Challenge 2017 став проект - "Ультразвукова кавітаційна обробка молока"


Проведено 4-ри всеукраїнських конкурса AgroChallenge


З червня 2016 року проведено чотири Всеукраїнських конкурси інноваційних проектів в агросфері, захід Hi-Tech AgroChallenge - демонстраційний день технологічних стартапів


Міжнародне експертне журі Sikorsky Challenge зазначив проект «Розумна теплиця» в номінації «Найкраще технологічне рішення» - 1 місце і грошовий приз.


Компанія "Kernel» підтримала проект Craft Scanner - відкрито дослідно-конструкторську розробку з випробуваннями дослідного зразка (створено підприємство, надано інвестиції на виготовлення робочого зразка).


Шість проектів-переможців увійшли в портфель Фонду аграрних інвестицій для фінансування.

Персоналії

img01

Лисицький
Ігор

Президент

img01

Бистрова
Юлія

Директор з розвитку

img01

Невмержицький
Ярослав

Керівник проектів

img01

Трунов
Микола

Координатор проектів

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

Top